John Jon And oljemålning

194270

JOHN JON AND (1889-1941): TUMMELITEN, originalmålning för uppsättning på Operan1936, olja på pannå, signerad JonAnd, 99x69 cm

Konst, Måleri

Fack 18

John Jon And oljemålning

Budhistorik (31 bud)
844773
4 200
844778
844773
3 800
844741
3 600
844741
3 400

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.