Jette L. Ranning olja

194256

RANNING, Jette. L. (Danmark född 1954): Royal landscape III, signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning Stockholm -88, olja på duk, 130x100 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 13

Jette L. Ranning olja

Budhistorik (6 bud)
840344
3 200
837390
836122
2 600
834705
834704
750

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.