Jette L. Ranning olja

194256

RANNING, Jette. L. (Danmark född 1954): Royal landscape III, signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning Stockholm -88, olja på duk, 130x100 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 13

Jette L. Ranning olja

Budhistorik (6 bud)
840344
3 200
837390
836122
2 600
834705
834704
750

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer