Peter Dacke assemblage med kakelplattor

194255

DACKE, Peter (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Peter Dacke 1990, assemblage med kakelplattor, 82x137 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

840271
838717
835441

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer