Peter Dacke assemblage med kakelplattor

194255

DACKE, Peter (född 1958): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Peter Dacke 1990, assemblage med kakelplattor, 82x137 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (3 bud)

840271
838717
835441

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.