Fartygsratt och styrstativ mahogny

194166

STYRSTATIV med ratt, ratt i mahogny och stativ i mahogny och aluminium,1900-tal, höjd ca 96x34x16, rattets diameter ca 83 cm

Smärre ytskador och slitage

Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
837005
4 400
836706
4 200
836551
836550
3 600
836549
3 400

Slutpris SEK:
4 400
444 EUR, 527 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.