Ångmaskin mässing

194164

ÅNGMASKIN, 1900-tal, mässing, på träsockel, höjd ca 13 cm

Lagningar

Nautica/Technica

Monter 30

Ångmaskin mässing

Budhistorik (5 bud)
840790
838262
850
836619
835571
834956

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.