Agnes Cleve akvarell

193909

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Utsikt mot sjön", Jormlien, Jämtland, signerad och daterad A. Cleve Jormlien 19/5 -45, akvarell på papper, uppfodrad, 27x37 cm

Smärre pappersskador, uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (12 bud)
845443
845447
845443
950
845446
900
845443
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer