Agnes Cleve pastell

193905

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Bron och träden, Assisi, Italien, 1922", signerad och daterad A. Cleve Assisi 5 mars -22, pastell, 26x34 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (32 bud)
845777
845776
3 800
845775
3 600
845774
3 400
845772
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer