Agnes Cleve pastell

193904

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Rom", signerad och daterad A. Cleve Roma 14 febr -22, pastell, 32x36 cm

Två mindre revor och en smärre hanteringsskada

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (28 bud)
845628
6 000
845627
5 800
845627
5 400
845625
5 200
845626
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.