Agnes Cleve akvarell

193903

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Sidi-Bon-Said", signerad och daterad Agnes Cleve Sidi-Bon-Said 23 jan -22, akvarell, 38x29 cm

Veck, signaturen något utfluten

Konst, Måleri

Rum 3

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (16 bud)
845551
1 800
845515
1 700
845548
1 700
845515
1 600
845487

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer