Agnes Cleve akvarell

193897

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Vid stranden I, Skagen 1929", signerad och daterad A Cleve Skagen 1929, akvarell, 24x31 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (18 bud)
845520
1 600
843358
845484
843358
1 400
845415
1 300

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer