Agnes Cleve pastell

193896

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Solnedgång", Tunis, signerad och daterad A. Cleve Tunis 1922, pastell, 41x31 cm

Smärre hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (30 bud)
845322
5 400
845278
5 200
845321
5 000
845278
3 800
845320
3 600

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer