Agnes Cleve pastell

193896

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Solnedgång", Tunis, signerad och daterad A. Cleve Tunis 1922, pastell, 41x31 cm

Smärre hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (30 bud)
845322
5 400
845278
5 200
845321
5 000
845278
3 800
845320
3 600

Slutpris SEK:
5 400
509 EUR, 611 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.