Agnes Cleve akvarell

193894

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Menton 1937", signerad och daterad A. Cleve Menton 31 okt -37, akvarell, 32x24 cm

Ett längsgående veck

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (23 bud)
845577
2 400
845571
845575
845571
845538
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer