Agnes Cleve akvarell

193894

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Menton 1937", signerad och daterad A. Cleve Menton 31 okt -37, akvarell, 32x24 cm

Ett längsgående veck

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (23 bud)
845577
2 400
845571
845575
845571
845538
1 900

Slutpris SEK:
2 400
226 EUR, 272 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.