Agnes Cleve pastell

193893

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Träd och hus Palermo 1922", signerad och daterad 15 jan -22, pastell, 27x38 cm

Smärre fläckar och ett hörn med veck

Konst, Måleri

Rum 1

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (20 bud)
845674
1 300
845570
845672
845570
845586

Slutpris SEK:
1 300
122 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.