Agnes Cleve akvarell

193892

CLEVE, Agnes (1876-1951): "Blomma vid fönstret", signerad A. Cleve, akvarell, 41x31 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (26 bud)
845750
7 000
845748
6 800
845748
6 600
845746
6 400
845740
6 200

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer