Ola Billgren serigrafi

193590

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med handfat, signerad och daterad Ola Billgren -73, 150/330, färgserigrafi, 27,5x34,5 cm

Fack 10

Ola Billgren serigrafi
Budhistorik (2 bud)

840530
840274

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.