Vincenzo Irolli oljemålning

193172

IROLLI, Vincenzo (Italien, 1860-1942): Flicka i röd sjalett, signerad V. Irolli, olja på pannå, 25x19,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Vincenzo Irolli oljemålning

Budhistorik (7 bud)
840657
4 400
840655
840651
840276
840148

Slutpris SEK:
4 400
414 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.