Spegel i rokokostil

192750

SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, med ramglas, 93x37 cm

Skador, lagningar

Speglar

Rum 7

Spegel i rokokostil

Budhistorik (29 bud)
839037
4 600
838998
4 400
837367
4 200
838950
4 200
837367

Slutpris SEK:
4 600
449 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.