Böcker, 1700-1900-tal

191996

BÖCKER, blandade ämnen, 1700-1900-tal, bl. a. Cederblom, Svenska allmogedräkter, 1921; Modärn sykonst, 1910; Creutzburg, Kultur im Spiegel der Landschaft, 1930, m. fl.

Varierande skick, skador

Böcker/Kartor, Historia

Rum 5

Böcker, 1700-1900-tal

Budhistorik (16 bud)
843747
843734
843722
843732
843722
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer