Böcker, 1700-1900-tal

191996

BÖCKER, blandade ämnen, 1700-1900-tal, bl. a. Cederblom, Svenska allmogedräkter, 1921; Modärn sykonst, 1910; Creutzburg, Kultur im Spiegel der Landschaft, 1930, m. fl.

Varierande skick, skador

Böcker/Kartor, Historia

Rum 5

Böcker, 1700-1900-tal

Budhistorik (16 bud)
843747
843734
843722
843732
843722
950

Slutpris SEK:
109 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.