Stolar senempire

192391

STOLAR, 1 par, 1800-tal, senempire, varav signerad OBS H, björk

En ryggbricka med skador

Rum 15

Stolar senempire

Budhistorik (9 bud)
823306
816605
816605
823304
950
816605
700

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.