Puppet (Daniel Blomqvist) graffiti

178582

PUPPET (Daniel Blomqvist, född 1970): Utan titel, signerad och daterad -07, graffiti på duk, 110x200 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (30 bud)
713390
10 000
713393
10 000
713390
9 800
713389
9 600
713389
9 200

Slutpris SEK:
10 000
909 EUR, 1 050 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.