Philip von Schantz färglitografi

177915

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Ladugårdar vid plöjd åker, signerad och daterad v Schantz -95, numrerad, färglitografi, bladmått 45x54 cm; oramad

Budhistorik (5 bud)
706520
500
708624
450
706520
708623
706520

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.