Rune Person olja på duk

177609

PERSSON, Rune (1914-1990): Motiv av segelbåtar i hamn, signerad Rune Person, olja på duk, 46x87 cm

Konst, Måleri

Rune Person olja på duk

Budhistorik (7 bud)
707095
600
707089
550
707087
500
707085
450
707084

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer