Herrarmbandsur Longines

173477

LONGINES, manuellt herrarmbandsur, omkring 1945, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt verk kaliber 12.68Z, nr 6980014, svart urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, boett av stål, flexlänk, diameter 33 mm

Smärre repor

Klockor/Ur

Herrarmbandsur Longines
Budhistorik (15 bud)
721144
1 600
731534
721144
1 400
731533
1 300
721144

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.