Slaglåspistol

171887

SLAGLÅSPISTOL, svensk, omändrad m/1820, längd 42 cm

Skador och lagningar, kompletteringar

Vapen/Medaljer

Slaglåspistol
Budhistorik (12 bud)
736737
950
733707
900
733707
850
733392
733392
650

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.