Slaglåsgevär

171873

SLAGLÅSGEVÄR, allmoge, pipa med stålskuren dekor och trumf, bakåtvänt lås med graverad dekor, halvstock, längd 120 cm

Skador och slitage

Vapen/Medaljer

Slaglåsgevär

Budhistorik (7 bud)
740235
738961
736734
950
736547
650
734877
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.