Flintlåsgevär

171830

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, reparationsmodell med engelskt lås och pipa, märkt Tower och med brittiska kontrollstämplar, längd 147 cm

Korrosion och träskador

Vapen/Medaljer

Flintlåsgevär

Budhistorik (2 bud)

738811
736736
700

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.