Flintlåsgevär

171823

FLINTLÅSGEVÄR, svenskt, m/1799, längd 147 cm

Träskador, slitage

Vapen/Medaljer

Flintlåsgevär

Budhistorik (5 bud)
740171
3 200
736698
734847
600
734846
500
730376

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.