Katana

170295

KATANA, mei, 16/1700-tal, nagasa 72 cm, röd lacksaya

Slitage, kompletterad

Vapen/Medaljer

Katana

Budhistorik (25 bud)
740154
15 000
740151
14 500
740148
14 000
740146
13 500
740142
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.