Herrarmbandsur Audemars Piguet

169402

AUDEMARS PIGUET, manuellt herrarmbandsur, 1970-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk, nr 140021, 18 jewels, adjusted to heat, cold, isochronism and 5 positions, guldfärgad urtavla med streck, boett och integrerat armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 57,5 g

Obetydligt slitage, visarna med smärre färgbortfall

Klockor/Ur

Budhistorik (29 bud)
731455
16 000
731454
15 500
731451
15 000
731453
15 000
731451
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.