Oljemålning med officer

169369

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Officersporträtt, olja på duk, 32x26 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri, Vapen/Medaljer

Oljemålning med officer

Budhistorik (24 bud)
739706
4 600
739436
4 400
730984
4 200
730012
730983
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.