Omega herrfickur guld

169168

OMEGA, herrfickur, omkring 1905, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19,5''' verk, nr 2520533, skruvade stenar, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät savonettboett av guld 18 k, monogram AH, diameter 54 mm, total vikt 131,5 g

Smärre kantbucklor, invändig gravyr

Klockor/Ur

Omega herrfickur guld

Budhistorik (19 bud)
731025
15 500
731023
15 000
731022
14 500
731020
14 000
731021
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.