Värja

168500

VÄRJA, fransk, 1800-tal, halvstukat-klinga, förgyllt mässingsfäste, kavelplattor av pärlemor, längd 80 cm

Vapen/Medaljer

Värja

Budhistorik (4 bud)

739700
600
739699
550
738785
500
729636

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.