Herrarmbandsur Chopard guld

165277

CHOPARD, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1990-tal, guldfärgad urtavla med streck, boett av guld 18 k, skinnband, diameter 32 mm, i originaletui

Etuiet med invändigt slitage

Klockor/Ur

Herrarmbandsur Chopard guld
Budhistorik (5 bud)
731408
729570
3 600
727815
723346
1 800
721635

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer