Anders Zorn etsning

173962

ZORN, Anders (1860-1920): Byspelman - Village Violonist, 1904, osignerad, etsning 15,7x11,9 cm;
Litteratur: Asplund 186, Hjert & Hjert 201

Anders Zorn etsning
Budhistorik (8 bud)
681621
677881
680767
677881
500
680122
450

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.