Ulf Lundell oljemålning

173961

LUNDELL, Ulf (född 1949): "Fuck Art Let´s Fuck", signerad och daterad Lundell 06, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Ulf Lundell oljemålning

Budhistorik (5 bud)
670667
4 600
670003
4 400
660648
4 200
660648
658109

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.