Stekfat i porslin

173957

STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd 37 cm

Glasyrnagg

Orientaliskt, Porslin

Stekfat i porslin

Budhistorik (17 bud)
668767
1 300
668769
1 300
668767
668764
668745

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.