Oidentifierad konstnär oljemålning

173952

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med vattenbärande kvinna, olja på pannå, 44x36 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
672166
672164
672163
1 900
672161
1 800
672157
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.