Spegel

173947

SPEGEL, 1900-tal, förgylld ram och fasettslipat glas, 120x65 cm

Skador

Speglar

Spegel
Budhistorik (17 bud)
672150
1 700
672060
1 600
672145
672060
1 400
672142
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.