Tallrikar porslin Kina

173936

TALLRIKAR, 1+1, porslin, Kina, 1700 resp 1800-tal, dekor i famille rose, diameter 24 resp 23,5 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Tallrikar porslin Kina

Budhistorik (4 bud)

667747
1 300
655617
662369
655617

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.