Figuriner porslin

173931

FIGURINER, 1 par, porslin, Meissen, 1900-talets första hälft, höjd ca 12 cm, några lösa delar medföljer

Skador

Keramik/Porslin

Figuriner porslin

Budhistorik (13 bud)
667317
3 600
667316
3 400
667314
3 200
667312
667306
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.