Roberto Matta etsning

173930

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Figuromposition, signerad, VIII/XV, färgetsning, 36x27 cm

Roberto Matta etsning

Budhistorik (8 bud)
669649
2 800
668512
2 600
668512
2 400
668231
668509

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.