Figuringrupp porslin

173919

FIGURINGRUPP, porslin, 1900-talets första hälft, Tyskland, polykromt bemålad, längd 22 cm

Obetydliga nagg på kronblad

Keramik/Porslin

Figuringrupp porslin

Budhistorik (14 bud)
662819
900
666843
850
662819
663010
750
662819
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.