Skål porslin Kina

173917

SKÅL, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i underglasyrblått, höjd 8, diameter 19,5 cm

Kantnagg, spricka

Orientaliskt

Skål porslin Kina

Budhistorik (1 bud)

656660
2013-03-03 23:18:32

2013-03-10 kl 22:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.