Oscar Reuterswärd omöjliga figurer

173914

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): (3), omöjliga figurer, signerade Oscar Reuterswärd och nummrerade, litografier, ca 63x45, resp. 55x37 cm

Budhistorik (20 bud)
670571
2 400
670090
670333
670090
670332
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.