Koffert 1800-tal

173910

KOFFERT, 1800-talets andra hälft, höjd 47, 134x56 cm, nycklar finns

Bruksslitage

Diverse, Fashion

Koffert 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

667598
666985
900
661665
850
658827

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.