Koffert Hartmann

173905

KOFFERT, Hartmann, 1900-talets början, inredd, höjd 56, 102x55 cm, nycklar finns

Bruksslitage

Diverse, Fashion

Koffert Hartmann

Budhistorik (11 bud)
664509
3 600
663879
3 400
663172
3 200
656786
663171
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.