Nils Möllerberg skulptur i brons

173898

MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): Barnhuvud, signerad och daterad N Möllenberg 1924, brons, cire perdu, höjd 28 cm med sockel

Konst, Skulptur

Budhistorik (23 bud)
666019
8 000
667635
7 800
666019
7 600
667634
7 400
666019
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.