Byrå 1800-talets andra hälft

173894

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, bonad furu, nyckelbussningar i ben, höjd 85, 107x47 cm, nyckel finns

Skador

Byrå 1800-talets andra hälft

Budhistorik (4 bud)

671800
550
667909
500
667909
665648

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.