Oljemålning Ungern

173883

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen Ungern, 1900-tal: Familj på bygata, otydligt signerad, olja på duk, 59x78 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Ungern

Budhistorik (2 bud)

664872
658571

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.