Einar Jolin oljemålning

173882

JOLIN, Einar (1890-1976): Stilleben med astrar, signerad och daterad Jolin 1965, olja på duk, 61x50 cm
Proveniens: Konstnärens dotter Michaela Jolin

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
672026
16 000
669726
15 500
670389
15 500
669726
15 000
670388
14 500

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.